englishčesky

O společnosti INTERMARKET

Jsme ryze českou rodinnou společností, ve které pracuje tým zapálených lidí, kteří mají rádi svou práci, a kteří mají za své poslání pomáhat svým zákazníkům - svým partnerům. Jsme týmem lidí, kteří se snaží, aby byli na špici ve svém oboru.

 

INTERMARKET začínal jako fyzická osoba. Živnost, kterou založil pan Václav Stejskal starší s panem Janem Růžičkou již v roce 1990, se po úspěšném rozběhu přetvořila v roce 1993 na s.r.o.

Co Vám můžeme nabídnout?

Zajišťujeme pro naše zákazníky stroje pro speciální zakládání staveb, opravujeme a udržujeme je v provozu:

Naši klienti vědí, že zajišťujeme i mobilní servis 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 52 týdnů v roce.

Kromě oprav a dodávek náhradních dílů dodáváme a půjčujeme i speciální stroje pro zakládání staveb od špiček světových výrobců, jakými jsou:

Mottem naší společnosti je pomáhat zákazníkům při realizaci jejich děl a usnadnit jim péči s provozuschopností jejich techniky:
"Věnujte se své profesi a péči o stroje přenechte nám".

INTERMARKET – SPOLEHLIVÝ PARTNER

Dlouhodobý růst společnosti a její výsledky jsou důkazem síly, spolehlivosti, osobního přístupu i vysoké úrovně péče o zákazníky, kteří jsou s námi spokojeni, a kterým prodáváme nejkvalitnější techniku - špičku světové úrovně. Dodáváme a udržujeme v provozu stroje od předních světových výrobců za velmi konkurenceschopných podmínek.